CHERRY

Klasiska un savā vienkāršībā eleganta māja ar rūpīgi izstrādātu fasādi un pārdomātu plānojumu.

 

Plaša viesistaba, ar virtuvi apvienota ēdamzonu, 3 izolētas guļamistabas, 2 sanmezgli un saimniecības telpa. Cherry koncepts piedāvā klientam dažādas plānojuma iespējas, ļaujot par papildu samaksu izbūvēt arī mansarda stāvu ar plašu guļamistabu, vannas istabu un garderobi.

 

Pilnīga individualitāte dizaina izvēlē - ērta dzīvošana klienta mājās. Māja piemērota komfortablai dzīvei 3-6 cilvēku ģimenei. Mājas apbūves laukums 118 m², dzīvojamā platība 96 m². Mājai iespēja izbūvēt otro stāvu papildus iegūstot 70 m² dzīvojamās platības.

 

CLOUDBERRY

Klienti, kuri dod priekšroku dzīvošanai vienā stāvā, neapšaubāmi izvēlēsies elegantu Cloudberry māju.

 

Mājas plānojums ir funkcionāls un pārdomāts – tajā ir 3 izolētas istabas, plaša viesistaba, kas apvienota ar ēdamzonu un virtuvi, kā arī vannas istaba, sanmezgls un saimniecības telpa. Cloudberry mājas augstie logi ielaiž mājā vēl vairāk dabīgās gaismas, uzsverot plašo gaisotni.

 

Šī māja ļauj dzīvot harmonijā ar apkārtējo dabu. Mājas apbūves laukums 132 m², dzīvojamā platība 120 m².

 

CINNAMON

Klasiska un funkcionāli pārdomāta skandināvu tipa 2 stāvu māja.

 

Cinnamon mājā ir piecas izolētas istabas. Pirmajā stāvā ir atsevišķa virtuve, plaša viesistaba ar izeju uz āra terasi un kabinets. Otrajā stāvā – trīs ērtas guļamistabas ar izeju uz balkonu un vannas istaba.

 

Mājas apbūves laukums 186 m², dzīvojamā platība 134 m².

 

RINDU MĀJA

Rindu mājas CUBE koncepcija ir lielisks mūsdienu minimālisma mājas dizaina paraugs.

 

Liela viesistaba pirmajā stāvā kalpo kā mājas sirds. Guļamistabas ir izvietotas privātajā zonā - otrajā stāvā. Mājas komplektā ietilpst arī auto nojume un plaša saimniecības telpa.

 

Mājas apbūves laukums 142 m², dzīvojamā platība 108 m².

 

BLUEBERRY

Blueberry ir kompakta un ērta rindu māja, kas paredzēta mazām ģimenēm, kuras vērtē komfortu un personīgo telpu.

 

Pirmajā stāvā ir plaša viesistaba ar virtuvi, otrajā stāvā - 2 guļamistabas un vannas istaba. Plakanā jumta dizains un koka fasādes risinājums parāda, cik pievilcīga var būt arhitektūra vienkāršās formās.

 

Vienas sekcijas apbūves laukums 88 m², dzīvojamā platība 65 m².